Baiba, Barba, Barbara šodien saņem 20 EUR atlaidi!

Kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi

Transporta kompānija BUSU NOMA veic kravu parvadājumus pa Rīgu, Eiropu un NVS valstīm bez brīvdienām un svētku dienām. Mūsu automašīnas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo īsiem un taliem kravu pārvadājumiem. Uzņēmums izmanto ietilpīgākās automašīnas ar kravnesību no 1-3 tonnām.

Izdevīgs risinājums:
BUSU NOMA piedāvā automatizētus loģistikas risinājumus, kas atvieglos Jūsu uzņēmumu no transporta uzturēšanas un vadības izmaksām, pārliekot visas loģistikas rūpes uz mums.

Klienti:
Lielveikali, mēbeļu saloni, tipogrāfijas, internetveikali, ražotāji kā arī daudzi citi uzņēmumi un privātpersonas.

Mēs pārvadājam:
Būvmateriālus, mēbeles, tirdzniecības iekārtas, medicīnas iekārtas, sadzīves tehniku, drēbes u.t.t.
Transports:
Mūsu uzņēmumā ir vairāk kā 10 dažādu gabarītu un kravnesības tranporta vienību, kas vienmēr tiek uzturētas labā tehniskā un vizuālā kārtibā, lai krava tiktu nogādāta bez kavējumiem.

Kravu pārvadājumi ar mikroautobusiem

Sadarbība:
Izvēloties BUSU NOMU, Jūs izvēlaties profesionāļu komandu, kas ir ieinteresēti atrast abpusēji izdevīgus risinājumus. Liela darba pieredze, pieņemamas cenas, individuāla pieeja katram klientam un kvalitatīva norunāto darbu izpilde ir tas, kas izdevīgi atšķir mūs no citām transporta kompānijām Latvijā.

Kvalificētie darbinieki palīdzes izplānot, paskaitīt izmaksas, iekraut, izkraut un nogādāt tieši laikā.
Zvaniet pa tālruni +371 27018027 vai rakstiet uz e-pastu info@busu-noma.lv mūsu laipnajiem menedžeriem, kuri no pasūtījuma veikšanas brīža kļūs par Jūsu personīgajiem konsultantiem kravu pārvadājumu jautājumos.